Šperky pro energie života – Osobní tvorba v napojení na různé energie

Autorská tvorba – každý šperk je originál, vytvářen vždy pro určitou energii, posilující harmonii duše a pozdvihující krásu těla.

Šperky jsou kompozicí přírodních minerálů a drahých kamenů spojené často s geometrickým brusem komponentů Swarovski.

Energie léčení (energie čaker, krve, DNA atd.)

Duchovní energie a energie vesmíru –  energie rozvoje ducha a spoje s vesmírem (transformace, Plejády, Androméda, mystéria Tibetu, Lemúrie, Atlantida atd.)

Pokud Vás dané zaujalo, lze si vybrat intuitivně již zhotovený šperk. Vždy se s Vámi spojí energie, kterou momentálně potřebuje, která je k aktuální k otevření, která má vstoupit do života, zesílit.

Další možností je nechat si zhotovit osobní šperk na míru, pro sebe, či jako dárek pro jiného člověka.

  • K danému je potřeba datum narození a jméno
  • Ke šperku přikládám napojení formou automatického písma (poselství k člověku, pro kterého je vyhotoven)
  • Lze si objednat šperk buď přímo pro určitou zvolenou energii, čakru apod. nebo nechat dle napojení stvořit to co je aktuální, dle vedení
  • Cena šperku na objednávku je od 900,- Kč, včetně krátkého poselství k danému, lze přiobjednat i dárkovém balení – krabičku – v nabídce jsou papírové nebo kožené se dřevem. Papírové krabičky jsou v ceně Kč 59,-, kožené se dřevem momentálně v akční nabídce Kč 199,-

Pokud byste si přáli šperk objednat, napište mi na email katamareskova@centrum.cz nebo mě kontaktujte telefonicky na čísle 774255783. Již zhotovené šperky vystavuji na prodejních výstavách minerálů a drahých kamenů v Čechách a na Moravě.

Po kliknutí na obrázek šperku se dozvíte další informace k ukázkovým šperkům.

METATRON4.ČAKRA LÁSKASPOJENÍ S DUŠÍ5.ČAKRA SVOBODAKRÁLOVNA LEMÚRIEATLANTIDA1.ČAKRA ŽENSKÝ PRINCIPPÁNSKÝ NÁRAMEK LÁVA DŘEVOPÁNSKÝ NÁRAMEK ACHÁT DŘEVO

Energii šperků lze zesílit použitím mandal – energetického obrazu, které slouží též k jejich očištění a zároveň zesílení jejich energie.

Novinkou letošní kolekce, jsou dárkové sety pro muže – náramek s krystalem dovezeným z pyramid v Bosně, očištěné v podzemní vodě pod pyramidou Slunce.