Šperky duše – Osobní tvorba v napojení na různé energie

Účelem šperků duše je zdůraznit určitou kvalitu v životě, aby nastala v člověku rovnováha, nebo otevřít v nás spojení s těmi úrovněmi, které jsou nám blízké, posouvají náš rozvoj a duševní vývoj.

Rovnováha Země – energie nastolující rovnováhu v běžném životě (hojnost, radost, odpoutání, svoboda atd.)

Energie léčení (energie čaker, krve, DNA atd.)

Duchovní energie a energie vesmíru –  energie rozvoje ducha a spoje s vesmírem (transformace, Plejády, Androméda, mystéria Tibetu, Lemúrie, Atlantida atd.)

Pokud byste si přáli tento šperk objednat, napište mi na email katamareskova@centrum.cz, uveďte jeho název (poštovné a balné doporučeně – 50 Kč).

Obratem se vám ozvu a zašlu přesné informace ohledně dodání či předání šperku.

Nebo mě kontaktujte telefonicky na čísle 774 255 783.

Každý šperk je originál, po jednom kuse.

Po kliknutí na obrázek šperku se dozvíte další informace…

Šperk duše Ženský princip matka  Šperk duše Posvátná laguna  Šperk duše Plejády  Šperk duše Odvaha  Šperk duše Metatron  Šperk duše Máyské energie  Šperk duše Hojnost  Šperk duše Léčení DNA  Šperk duše Láska

Dále je možné si objednat šperk na míru pro sebe či určitého člověka –  (zde je nutno pro napojení uvést datum narození a jméno, opět  napsat na email či po tel. domluvě).

Energii šperků lze zesílit použitím mandal – energetického obrazu, které slouží též k jejich očištění a zároveň zesílení jejich energie.